A háttérben van egy régebbi barométer és egy termo-higro. (benti használaton van,mivel csak a P és belső T adatát nézem) Csak az RH mérője a hibás, de azért szép!😊
Hozzászólás törlése
A hozzászólásod visszaállítására annak törlése után nincs lehetőség. Valóban törölni szeretnéd a hozzászólásodat?