betöltés...
hirdetés
Piros figyelmeztetés hőségre

Fotók innen: Premantura

Húzd be ebbe a keretbe a feltöltendő képet vagy
kattints ide, a file kiválasztásához

A feltöltés gombra kattintva kijelentem, hogy az Általános Szerződési Feltételeket elolvastam, annak tartalmát elfogadom és magamra nézve kötelező érvényűnek tekintem.

Sencor SWS 60

1 észlelő kedveli

Hozzászólások

2011. február 17. 9:59
Nem a légnyomásmérő pontatlan, csak az adott tengerszint feletti magasságot méri. Sajnos nem lehet kalibrálni, ezért kell hozzáadni, hogy meglegyen az egységes érték 0 méterre számítva. Amikor megvettem még 15-öt kellett hozzáadni, így majd két és fél évvel később +25. Kalibrálni csak az előrejelző ikont lehet a HISTORY gomb nyomvatartása után.
A mozgó grafikont sajnos nem lehet leállítani.
2010. december 31. 16:24
suncity: elemekkel próbálkoztam én is, de mint az előző kommentben is írtam megoldottam a problémát! A te kérdésedre felelve nem lehet kiállítani, amúgy ilyen olcsó készüléktől szerintem ez teljesen elfogadható. Az őszes SENCOR készülék ilyen "villogós" dologgal van felszerelve. Különben meg megszokod egy idő után nekem szeptember eleje óta van meg már megszoktam a "villogást". Ha nagyon zavar vegyél egy analóg barométert és ezt a részt ragazd le egy fehér lapocskával.😊
2010. december 31. 16:14
Köszönöm a segítséget marc84 közben rájöttem hogy a pára volt az ok! Most letakartam egy átlátszó és szellőző műanyag kupakkal így tökéletesen működik!😊 Nekem 24 hPa-t kell pluszba ráadni
2010. december 12. 9:51
Szia marc84!

Nekem is lehetne egy kérdésem a készülékkel kapcsolatosan? Az előjelzés alatt látható visszamenőleges légnyomásváltozás "oszlop" megjelenítését meg lehet valahogy állítani, hogy ne "fusson", hanem mind a 6 oszlopot egyszerre mutassa? Így nem igazán átlátható szerintem. Minden tetszik a készülékben, csak ez a "villogás" elég "kínaipiacos" hatást kelt.
A légnyomásérték nekem sem pontos, nekem kb 18-at kell hozzáadnom (még további megfigyelést igényel 😃

leli97:
Első bekapcsoláskor nekem sem vette a jeleit a külső szenzornak, de utána ismét kivettem az elemeket a beltéri egységből), majd vissza, és már fel is ismerte...
2010. szeptember 25. 16:29
szia leli97!
nekem légvonalban kb 12 méterre van a külső érzékelő egy hőmérőházban, és közte van egy betonfal. ritkán van gond vele, az főleg a merülőfélben lévő elemeknél fordult eddig elő. még azt nézd meg, hogy egy csatornán (CH 1-2-3) van-e mindkettő.
2010. szeptember 10. 22:03
Szia marc84! Én is észrevettem a légnyomásproblémát, mert nekem is ilyen van. Egy kérdésem lenne: miért nem érzékeli a külső szenzor jelét, hiszen mind a kettő az 1 sávon van pedig rádiójellel működik tehát az se lehet probléma ha le van árnyékolva vagy igen? Esetleg a pára vagy mi miatt van ez?
várom a segítségedet.:)leli97
2009. július 14. 23:39
kcencziken: szia! nincs usb port, az árkategóriájában külső páratartalommérő is "csodaszámba" megy
2009. május 29. 16:24
Szia ! Érdeklődnék, hogy az SW 60 -nak van-e usb portja ? Fel tudsz tölteni adatokat vele az idokep-re ?
Köszönöm
2008. december 30. 10:49
March84
Nyugat_Zala az az zalacsebkukacyahoo.com
erdelkodnek hogy milyen surun frisiti a keszuleked a kulso es belso meresi adatokat.ilyan keszuleket keszulok venni es sehol nemtalalom meg az infot!
Ha tudsz irja megadott email ciomre legyszi
zalacseb@yahoo.com
Koszi, Emil
2008. november 22. 16:54
Helló yamada222!
Elérhetőséged nem találtam, csak itt tudok válaszolni. Előrejelzés beállítás: nyomva tartod a history gombot, majd ha villog, a fel nyíllal tudsz kalibrálni a ikonokon. History újra, ha ok. A légnyomás kijelzés értékét nem lehet kalibrálni, nálam +15-öt kell hozzáadni, és megvan a tengerszinthez viszonyított. Figyeltem a környékbeli méréseket, így jött ki a +15 hPA (amúgy 91 méteren mérek). Világítás nincs. Egyébként elég nehezen érthető a használati útmutatója. Én extra érzékelőt keresek hozzá (max. 3-at kezel), de Magyarországon még nem találtam.
2008. november 14. 14:41
hello marc84 nekem is van egy ilyen sencor SWS 60 de nem tudom hogy működik elmagyaráznád?
1, előrejezés beállítást nem tudom
2, a légnyomás meg a magasság
3, világit ez az izé ?
ennyi kössz hogy válaszolsz
Időkép
Helyzet:
Időkép
Időkép