Ha az irányjelzőre gondolsz az mindig egy helyben marad gyenge szélben nem pörög össze-vissza.😊 Csak viharos szélben legfeljebb ha kemény széllökések érik de akkor sem leng ki vészesen.😉 Üdv:Geri
Nagyszerű munka! Ha kilóg a tető síkjából, akkor biztosan jó lesz, de ha figyelemmel kíséred a működését, és gyenge szélben nem pörög minden irányban akkor tökéletes munkát végeztél. Esetleg a vascső ablak melletti részét ha barnára fested, akkor az avatatlan szem észre sem veszi, hogy van ott valami 😊 Laci_
Hozzászólás törlése
A hozzászólásod visszaállítására annak törlése után nincs lehetőség. Valóban törölni szeretnéd a hozzászólásodat?