Köszönöm szépen. Hát, hogy meleg volt, az nem kifejezés. Reggel 7 és tíz között "futottam" ezt a kört, indulva a Naphegyről, a Tabánon át a Gellért-hegy tetejéig. Leégett az arcom, a karom és és nagyon örültem, amikor hazaértem, bár nagyon jó kör volt egyébként. Innen fentről. az új Citadella tetejéről 360 fokban látni mindent, és ez nem túlzás. Döbbenetes a panoráma, soha korábban így nem lehetett gyalog látni Budapestet és környékét. Mikor hazaértem, megittam vagy másfél liter folyadékot. Durva idő volt, de szép volt. 😊